Наші контакти
+38 (098) 906 1148
+38 (096) 327 1501

Київ 
Україна
Лісовий масив

Спліт тренування

«Спліт-тренування» - заняття з персональним тренером та від 2 до 6 Займаються у Клубі за індивідуальною програмою протягом 90 хв. Максимальна увага для кожного, хто займається в міні групі.

Детальніше

Онлайн тренування

Онлайн тренування в групі INSTAGRAM - це відсутність територіальної прихильності. Можливість займатися спортом в будь-якому місці (вдома, парку, відпустці, роботі) під керівництвом професійного тренера.

Детальніше

Групповые тренировки

Групові тренування – це групи від 8 до 10 людей. Тренування ведуться під керівництвом старшого тренера. У нашому спортивному клубі Єдиноборств проводяться такі секції: Бокс, кікбоксинг, тайський бокс, джіу джітсу, Мма.

Детальніше

Президент клубу

Куц Володимир Андрійович

Віце-президент клубу

Романова Оксана Ігорівна

Почесний президент клубу

Сонько Олег Григорович

Екіпірування для єдиноборств

Спортивний інтернет магазин Dozen Fight Gear

Партнери

Український виробник спортивного екіпірування та обладнання DoZen

Тренера

Куц Володимир Андрійович, Романова Оксана Ігорівна, Парвов Владислав.

Клуб Єдиноборств

БОКС, КІКБОКСИНГ, ТАЙСЬКИЙ БОКС, ДЖІУ ДЖИТСУ, ММА.

(MMA - від англійського Mixed martial arts) - бойові мистецтва (часто невірно звані «боями без правил»), що є поєднанням безлічі технік, шкіл і напрямків єдиноборств. ММА є повно контактним боєм із застосуванням ударної техніки та боротьби як у стійці (клінч), так і на підлозі (партер). Термін "Mixed Martial Arts" був запропонований в 1995 році Ріком Блюмом, президентом Battlecade, однією з ранніх організацій ММА і згодом знайшов стійке застосування і в англомовних країнах.

  • З повагою, засновник клубу єдиноборств Володимир Куц.