Наші контакти
+38 (098) 906 1148
+38 (093) 595 7648

Київ 
Україна
Лісовий масив

Спліт тренування

«Спліт-тренування» - заняття з персональним тренером та від 2 до 6 Займаються у Клубі за індивідуальною програмою протягом 90 хв. Максимальна увага для кожного, хто займається в міні групі.

Детальніше

Онлайн тренування

Онлайн тренування в групі INSTAGRAM - це відсутність територіальної прихильності. Можливість займатися спортом в будь-якому місці (вдома, парку, відпустці, роботі) під керівництвом професійного тренера.

Детальніше

Групповые тренировки

Групові тренування – це групи від 8 до 10 людей. Тренування ведуться під керівництвом старшого тренера. У нашому спортивному клубі Єдиноборств проводяться такі секції: Бокс, кікбоксинг, тайський бокс, МMA.

Детальніше

Президент клубу

Куц Володимир Андрійович

Віце-президент клубу

Романова Оксана Ігорівна

Почесний президент клубу

Сонько Олег Григорович

Екіпірування для єдиноборств

Спортивний інтернет магазин RDX

Партнери

Англійський виробник спортивного екіпірування та обладнання RDX та V-NOKS

Тренера

Куц Володимир Андрійович, Романова Оксана Ігорівна,

Клуб Єдиноборств

БОКС, КІКБОКСИНГ, ММА.

Бразильське джіу джитсу (порт. Jiu-jítsu brasileiro) - бойове мистецтво та міжнародне спортивне єдиноборство, основою якого є боротьба в партері, а також больові та задушливі прийоми. Це мистецтво виникло на початку 20 століття з дзюдо Кодокан, яке було самостійною молодою системою (засновано у 1882 році), сформованою численними школами (рю) японського джіу джитсу.

Дане мистецтво ґрунтується на принципі, за яким людина слабо розвиненої статури може успішно захиститися від сильнішого супротивника, використовуючи належну техніку (больові прийоми та удушення), і перемогти його. Бразильському джіу-джитсу (БЖЖ, БДД) можна навчатися для різних цілей: самооборони, спорту, змагань (як у гі, так і без) та змішаних єдиноборств (Mixed Martial Arts). Спаринг (в БЖЖ також називається ролінгом) і повно контактне тренування відіграють головну роль у навчанні і при підготовці до змагань.

  • З повагою, засновник клубу єдиноборств Володимир Куц.