Наші контакти
+38 (098) 906 1148
+38 (093) 595 7648

Київ 
Україна
Лісовий масив

Спліт тренування

«Спліт-тренування» - заняття з персональним тренером та від 2 до 6 Займаються у Клубі за індивідуальною програмою протягом 90 хв. Максимальна увага для кожного, хто займається в міні групі.

Детальніше

Онлайн тренування

Онлайн тренування в групі INSTAGRAM - це відсутність територіальної прихильності. Можливість займатися спортом в будь-якому місці (вдома, парку, відпустці, роботі) під керівництвом професійного тренера.

Детальніше

Групповые тренировки

Групові тренування – це групи від 8 до 10 людей. Тренування ведуться під керівництвом старшого тренера. У нашому спортивному клубі Єдиноборств проводяться такі секції: Бокс, кікбоксинг, тайський бокс, МMA.

Детальніше

Президент клубу

Куц Володимир Андрійович

Віце-президент клубу

Романова Оксана Ігорівна

Почесний президент клубу

Сонько Олег Григорович

Екіпірування для єдиноборств

Спортивний інтернет магазин RDX

Партнери

Англійський виробник спортивного екіпірування та обладнання RDX та V-NOKS

Тренера

Куц Володимир Андрійович, Романова Оксана Ігорівна,

Клуб Єдиноборств

БОКС, КІКБОКСИНГ, ММА.

Кікбоксинг (від kick, з англ. - "удар ногою"; boxing - "бокс") - спортивне єдиноборство, що зародилося в 1970-х роках. Поділяється на американський кікбоксинг (фул-контакт, фул-контакт з лоу кіком, семі-контакт, лайт-контакт, кік-лайт), сольні композиції (музичні форми). Японський кікбоксинг (розділ К-1) це один із найжорсткіших розділів, у К-1 дозволені удари руками, ногами та колінами, дозволені підсічки та вибивання з ніг. У широкому значенні слова під кікбоксингом іноді розуміють різні ударні єдиноборства, правилами яких дозволені удари руками та ногами з використанням в екіпіруванні боксерських рукавичок (тайський бокс,  боксинг, саньда, сават та ін.).

  • З повагою, засновник клубу єдиноборств Володимир Куц.