Наші контакти
+38 (098) 906 1148
+38 (096) 327 1501

Київ 
Україна
Лісовий масив

Спліт тренування

«Спліт-тренування» - заняття з персональним тренером та від 2 до 6 Займаються у Клубі за індивідуальною програмою протягом 90 хв. Максимальна увага для кожного, хто займається в міні групі.

Детальніше

Онлайн тренування

Онлайн тренування в групі INSTAGRAM - це відсутність територіальної прихильності. Можливість займатися спортом в будь-якому місці (вдома, парку, відпустці, роботі) під керівництвом професійного тренера.

Детальніше

Групповые тренировки

Групові тренування – це групи від 8 до 10 людей. Тренування ведуться під керівництвом старшого тренера. У нашому спортивному клубі Єдиноборств проводяться такі секції: Бокс, кікбоксинг, тайський бокс, джіу джітсу, Мма.

Детальніше

Президент клубу

Куц Володимир Андрійович

Віце-президент клубу

Романова Оксана Ігорівна

Почесний президент клубу

Сонько Олег Григорович

Екіпірування для єдиноборств

Спортивний інтернет магазин Dozen Fight Gear

Партнери

Український виробник спортивного екіпірування та обладнання DoZen

Тренера

Куц Володимир Андрійович, Романова Оксана Ігорівна, Парвов Владислав.

Клуб Єдиноборств

БОКС, КІКБОКСИНГ, ТАЙСЬКИЙ БОКС, ДЖІУ ДЖИТСУ, ММА.

Кікбоксинг (від kick, з англ. - "удар ногою"; boxing - "бокс") - спортивне єдиноборство, що зародилося в 1970-х роках. Поділяється на американський кікбоксинг (фул-контакт, фул-контакт з лоу кіком, семі-контакт, лайт-контакт, кік-лайт), сольні композиції (музичні форми). Японський кікбоксинг (розділ К-1) це один із найжорсткіших розділів, у К-1 дозволені удари руками, ногами та колінами, дозволені підсічки та вибивання з ніг. У широкому значенні слова під кікбоксингом іноді розуміють різні ударні єдиноборства, правилами яких дозволені удари руками та ногами з використанням в екіпіруванні боксерських рукавичок (тайський бокс,  боксинг, саньда, сават та ін.).

  • З повагою, засновник клубу єдиноборств Володимир Куц.