Наші контакти
+38 (098) 906 1148
+38 (093) 595 7648

Київ 
Україна
Лісовий масив

Спліт тренування

«Спліт-тренування» - заняття з персональним тренером та від 2 до 6 Займаються у Клубі за індивідуальною програмою протягом 90 хв. Максимальна увага для кожного, хто займається в міні групі.

Детальніше

Онлайн тренування

Онлайн тренування в групі INSTAGRAM - це відсутність територіальної прихильності. Можливість займатися спортом в будь-якому місці (вдома, парку, відпустці, роботі) під керівництвом професійного тренера.

Детальніше

Групповые тренировки

Групові тренування – це групи від 8 до 10 людей. Тренування ведуться під керівництвом старшого тренера. У нашому спортивному клубі Єдиноборств проводяться такі секції: Бокс, кікбоксинг, тайський бокс, МMA.

Детальніше

Президент клубу

Куц Володимир Андрійович

Віце-президент клубу

Романова Оксана Ігорівна

Почесний президент клубу

Сонько Олег Григорович

Екіпірування для єдиноборств

Спортивний інтернет магазин RDX

Партнери

Англійський виробник спортивного екіпірування та обладнання RDX та V-NOKS

Тренера

Куц Володимир Андрійович, Романова Оксана Ігорівна,

Клуб Єдиноборств

БОКС, КІКБОКСИНГ, ММА.

    

  •  Як зрозуміти, що бокс це твій вид спорту?

Бокс був популярний за всіх часів. Хтось пов'язує цю популярність з тим, що кожен чоловік має тваринне походження і за тисячі років основні інстинкти нікуди не зникли, хтось вважає, що вся справа в тому, який бокс здатний впливає на світогляд бійців та їх внутрішній стан, але суть залишається однією — бокс ніколи не вийде з моди і ще дуже довго залишатиметься найпопулярнішим і найкориснішим видом спорту.

  • Оптимальний вік для заняття боксом.

Оптимального віку для початку вивчення боксерської майстерності просто не існує. Боксерські школи приймають всіх, починаючи з самого раннього віку. Це дозволяє ще з раннього дитинства виховати у хлопчику чоловічий характер, силу волі та впевненості у собі.

Спочатку найкорисніше займатися індивідуально, довірившись тренеру, який допоможе вам поставити удар, навчитися йти від прямих атак і з впевненістю виступати проти будь-якого противника, незважаючи на його статуру і досвід.

  • З повагою засновник клубу Єдиноборств  Володимир Куц.