Наші контакти
+38 (098) 906 1148
+38 (096) 327 1501

Київ 
Україна
Лісовий масив

Спліт тренування

«Спліт-тренування» - заняття з персональним тренером та від 2 до 6 Займаються у Клубі за індивідуальною програмою протягом 90 хв. Максимальна увага для кожного, хто займається в міні групі.

Детальніше

Онлайн тренування

Онлайн тренування в групі INSTAGRAM - це відсутність територіальної прихильності. Можливість займатися спортом в будь-якому місці (вдома, парку, відпустці, роботі) під керівництвом професійного тренера.

Детальніше

Групповые тренировки

Групові тренування – це групи від 8 до 10 людей. Тренування ведуться під керівництвом старшого тренера. У нашому спортивному клубі Єдиноборств проводяться такі секції: Бокс, кікбоксинг, тайський бокс, джіу джітсу, Мма.

Детальніше

Президент клубу

Куц Володимир Андрійович

Віце-президент клубу

Романова Оксана Ігорівна

Почесний президент клубу

Сонько Олег Григорович

Екіпірування для єдиноборств

Спортивний інтернет магазин Dozen Fight Gear

Партнери

Український виробник спортивного екіпірування та обладнання DoZen

Тренера

Куц Володимир Андрійович, Романова Оксана Ігорівна, Парвов Владислав.

Клуб Єдиноборств

БОКС, КІКБОКСИНГ, ТАЙСЬКИЙ БОКС, ДЖІУ ДЖИТСУ, ММА.

    

  •  Як зрозуміти, що бокс це твій вид спорту?

Бокс був популярний за всіх часів. Хтось пов'язує цю популярність з тим, що кожен чоловік має тваринне походження і за тисячі років основні інстинкти нікуди не зникли, хтось вважає, що вся справа в тому, який бокс здатний впливає на світогляд бійців та їх внутрішній стан, але суть залишається однією — бокс ніколи не вийде з моди і ще дуже довго залишатиметься найпопулярнішим і найкориснішим видом спорту.

  • Оптимальний вік для заняття боксом.

Оптимального віку для початку вивчення боксерської майстерності просто не існує. Боксерські школи приймають всіх, починаючи з самого раннього віку. Це дозволяє ще з раннього дитинства виховати у хлопчику чоловічий характер, силу волі та впевненості у собі.

Спочатку найкорисніше займатися індивідуально, довірившись тренеру, який допоможе вам поставити удар, навчитися йти від прямих атак і з впевненістю виступати проти будь-якого противника, незважаючи на його статуру і досвід.

  • З повагою засновник клубу Єдиноборств  Володимир Куц.