Наші контакти
+38 (098) 906 1148
+38 (093) 595 7648

Київ 
Україна
Лісовий масив

 

Розподіл груп:

 • Онлайн тренування -  ми проводимо через інстаграм. Загалом все так само, як би ми займатися з вами в спорт залі з однією єдиною різницею, що я не можу до Вас доторкнуться і при цьому з великою перевагою  то відсутність територіальної прихильності. То можливість займатися спортом в будь-якому місці (вдома, парку, відпустці, роботі) під керівництвом професійного тренера.
 • Группові тренування – це групи від 8 до 12 осіб. Тренування ведуться під керівництвом старшого тренера. У нашому спортивному клубі Єдиноборств проводяться такі секції: Бокс, кікбоксинг, тайський бокс, джіу джітсу, Мма.

 

 • Міні групи - це групи, що складаються з 6-8 осіб. У будь-якій секції нашого клубу та конкретно обраного вами виду єдиноборств.        З максимальною увагою на кожного, хто займається в нашому клубі. Комфорт, ефективність та результат.

 

 • Індивідуальні тренування – це заняття з вашого персонального плану з тренером. Іншими словами, індивідуальні тренування – це заняття з тренером з індивідуальної програми. Тобто, за програмою, спеціально підібраною для вас.

 

 • Единоборства и секции :  У нашому спортивному клубі Єдиноборств ведуться такі секції:                                                                Бокс, кікбоксинг, тайський бокс, джіу джитсу, Змішані єдиноборства  ММА.

 

 • Группи та секції :
 1. Група дитяча початковці ( от 7 до 10 років).
 2. Підліткова група початковці. ( 11 до  15 ).
 3. Доросла група початковці.  ( от 18 до 60 ).
 4. Група дитяча середнього рівня ( от 10 до 12 років).
 5. Підліткова група середнього рівня  ( от 13 до 15 років).
 6. Доросла група середнього рівня ( от 18 до 45 років).
 7. Спортивно средня група ( від 15 до 18 років ). Спортивная группа разрядников, кандидатов и мастеров.

                    

     

 • Клуб єдиноборств «TRIADA» 
 •   Ми раді вітати вас у нашій "спортивній" родині на лісовому. Наш клуб із сильним бійцівським духом, а наш тренерський склад – це команда професіоналів. Ми виховали не один десяток чемпіонів України, фіналістів та переможців міжнародних турнірів. Маючи величезний досвід у єдиноборствах, ми запрошуємо вас тренуватися у нашому клубі Єдиноборств.                                                                                                                                                                                                                                                                             
 • З повагою, засновник клубу єдиноборств Володимир Куц