Наші контакти
+38 (098) 906 1148
+38 (093) 595 7648

Київ 
Україна
Лісовий масив

  ✅ Волонтерство та допомога.

Сьогодні як ніколи важливо допомогти нашим українським військовим, біженцям, постраждалим і всім, хто цього потребує. Наш спортивний клуб вступив у співпрацю з благодійною організацією "ІТ СІЧ". Також наші волонтери займаються гуманітарною допомогою для ЗСУ та ТРО України.

  ✅ Хто ми є?

Наша команда фахівців з електроніки та ІТ розробила і виготовила AI детектор викрадених автомобілів Stolen Cars AI Detector (SCAI). Він автоматично ідентифікує та перевіряє номерні знаки всього автотранспорту, що потрапляє в поле зору AI детектору. AI детектор портативний та автономний. Може бути розташований в будь-якому місці, де є зв’язок з Інтернетом.

  ✅ Про прилад:

SCAI розроблено, щоб ідентифікувати викрадений автотранспорт у потоці та полегшити службу бійців територіальної оборони  на блок-постах по всій Україні.

Країною пересувається досить багато викраденого автотранспорту та, в тому числі, такого, що перевозить ДРГ.  Їх не легко виявляти, так як солдат на блокпості не в змозі запам’ятати всі номерні знаки, а з роздруківкою не завжди зручно перевіряти.

  ✅ Досвід використання:

На даний час вже два пристрої працюють на постах Київської області на постійній основі.

Позитивний досвід використання SCAI убезпечив частину Київської області від проникнення ДРГ до невеликих міст та селищ.

  ✅ Масштабуємося для захисту населення:

Запитів на встановлення SCAI від ТРО дуже багато, тому є необхідність в оснащенні максимально можливої кількості блок-постів.        Це, насамперед, додаткова безпека цивільного населення і військових, що може врятувати життя.

Ще один корисний наслідок роботи SCAI: автомобілі, виявлені нашим детектором, будуть повертатися законним власникам. Це, можливо, єдине, що залишилося в людей після Бучі, Ірпеня та багатьох окупованих міст та селищ. 

  ✅ Деталі проєкту

👉 Вартість одного комплекту SCAI складає 320$

👉 Блокпостів в нашій рідній Україні приблизно 8000 шт, а на передовій 3000.  

👉 Тобто потрібно 960 000$, щоб облаштувати хоча б передову.